Meist

Õpetame Lean-juhtimist. Teeme ettevõtted paremaks.

Kuigi tegutseme aastast 2011, on meil Leani kogemust juba enam kui 10 aastat.

Meie kireks on Lean ja oleme seda ettevõtetele õpetanud aastast 2011. Selle aja jooksul teeb meid eriti rõõmsaks asjaolu, et oleme aidanud kõikidel ettevõtetel oma efektiivsust tõsta. Eesmärk ei ole olnud kunagi lihtsalt üks järjekordne koolitus läbi viia, vaid peamine fookus on suunatud eelkõige tulemustele. Pole ju kasu koolitusest, kui selle järel midagi ikkagi ei muutu. Lõime Lean-i õpetava ettevõtte, et muuta senised, liiga lühikesed ja teoreetilise kallakuga koolitused, rohkem praktiliseks ning reaalset kasu toovamateks. Praegu võib öelda, et see on olnud õige lähenemine ning seda näitab ka meie koolituste üsna kõrge kvaliteediindeks – 97% (protsent koolitusel osalenutest, kes peab omandatud teadmisi ja oskusi oma tööks väga vajalikuks). Kogemused oleme saanud eelkõige ise Lean juhtimisega praktiseerides ja seda juba üle kümne aasta. Oleme Eestis selles vallas ühed kõige suurema rahvusvahelise praktika kogemusega. Saame aidata ka Sind. Selleks peab Sul olema eelkõige tahet ja ajalist ressurssi, sest ainult siis on võimalik tulemusi saavutada.

Marek Bankiir

Leanway asutaja ja koolitaja

Meie Kliendid

Kliendid meist

Väga hea ja praktiline koolitus, kus õpitut kohe rakendada sai ning sellest tulenevalt ka reaalseid tulemusi nägi. Oli tunda, et koolitaja on palju vaeva näinud ning koolituse põhjalikult ettevalmistanud. Koolitusmaterjalideks ei olnud A4 peale prinditud slaidid, vaid eraldi koostatud õpik. Super töö, soovitan soojalt!

Martin Mägi

Bigbanki koostöö Mareki ja Leanway’ga algas 2014. aastal ning tänaseks on ligi 100 Bigbanki töötajat omandanud praktilised oskused Leani rakendamiseks oma igapäevatöös. Koolituste kasutegur on olnud suur tänu läbimõeldud metoodikale ning programmile. Teooria ja praktika on omavahel tihedalt seotud ning Mareki lubadus, et koolituse lõpuks leiavad osalejad tõendatud võimalused efektiivsuse oluliseks tõstmiseks, leidis iga kord kinnitust.

Estel Pukk

Head of WOW Support Services — Bigbank Group

Meie koolitusprogrammid on kestnud nüüd juba üle kolme aasta. Omniva logistikateenused on Leanway abiga teinud läbi suured muutused. Kasu on olnud tohutu nii kvaliteedis kui efektiivsuses. Meil tavatsevad töötajad öelda, et ilma Leanita nad oma igapäevatööd enam ette ei kujuta. Kõige kasulikum koolitusprogramm, mida olen oma üksuses rakendanud. Väga professionaalne ja personaalne lähenemine.

Martin Luts

Ärioperatsioonide valdkonna juht - Omniva

Võta ühendust!

Viime läbi ettevõtetele sisekoolitusi ning aitame oma kogemustega Leani juurutamisel silma peal hoida.

Võta ühendust