Teenused

Lean projektid tõhusamate protsesside disainimiseks

Lean arendusprojekti käigus muudetakse mõni konkreetne tööprotsess erinevaid tehnikaid ja analüütikat kasutades efektiivsemaks.

Iga organisatsioon soovib areneda, olla edukas ning püsida konkurentidest sammu võrra eespool. Tihti võetakse appi Lean juhtimine, kuid sageli jääb selle juurutamine ajapuuduse taha. Kas nii on juhtunud ka Sinu ettevõttes? Saame sulle appi tulla ning aitame Sul Leani juurutada et sul sellest päriselt kasu oleks. Võibolla on Sul vaja hoopis spetsiifiliste teadmistega ning suure kogemusega Lean eksperti, kes aitab Sul suured muutused läbi viia? Saame Sind ka sel puhul aidata. Loome Sulle tõhusa ja Leani loogikal põhineva operatsioonisüsteemi, kuhu on sisse ehitatud efektiivsed protsessid. Kaardistame põhjalikult hetkeolukorra ning disainime koos Sinuga soovitud tulevikuolukorra, mida järkjärgult Lean tehnikate ja parendus-üritustega reaalselt ellu viima hakatakse.

Lean ettevõtete puhaskasumi marginal on keskmisel 35% suurem kui mitte Lean ettevõtetel – IDC Industry Insights

Uuringus osalenud Saksa ettevõtted, kes olid eelnevalt Leani juurutanud, näevad 10 aasta perspektiivis selle järgi veel suuremat vajadust – Staufen AG

Võta ühendust!

Viime läbi ettevõtetele sisekoolitusi ning aitame oma kogemustega Leani juurutamisel silma peal hoida.

Võta ühendust