Meist

Õpetame Lean-juhtimist. Teeme ettevõtted paremaks.

Meie koolitajatel on Lean juhtimisega kogemust juba üle 10 aasta.

Aitame ettevõtetel protsessitäiust saavutada. Selleks oleme keskendunud Lean juhtimiskontseptsioonile ja tegelenud selle õpetamisega 2011. aastast alates. Selle aja jooksul teeb meid eriti rõõmsaks asjaolu, et oleme aidanud kõikidel ettevõtetel oma efektiivsust tõsta. Eesmärk ei ole olnud kunagi lihtsalt üks järjekordne koolitus läbi viia, vaid see, et ettevõtted koolitusest ka päriselt kasu saaksid. Koolitusest pole ju mingit kasu, kui selle järel midagi ikkagi ei muutu. Lõime Lean-i õpetava ettevõtte, et muuta senised, liiga lühikesed ja teoreetilise kallakuga koolitused rohkem praktilisteks ning reaalset kasu toovateks. Praegu võib öelda, et see on olnud õige lähenemine ning seda näitab ka meie koolituste üsna kõrge kvaliteediindeks – 97% (protsent koolitusel osalenutest, kes peab omandatud teadmisi ja oskusi oma tööks väga vajalikuks). Kogemused oleme saanud eelkõige ise Lean juhtimist praktiseerides ja seda juba üle kümne aasta. Meie rahvusvaheline kogemus selles vallas on Eestis üks suurimatest. See toetab ühtlasi ka meie ambitsiooni olla juhtivaks brändiks ning ka kõige nõudlikumate klientide esimeseks valikuks protsessitäiuslikkusele suunatud koolituste ja konsultatsioonide turul. Saame aidata ka Sind. Selleks peab Sul olema eelkõige tahet ja ajalist ressurssi, sest ainult nii on võimalik tulemusi saavutada.

Marek Bankiir

Leanway asutaja ja koolitaja

Meie Kliendid

Kliendid meist

Koolitus oli väga hea ülesehitusega. Teooria ja koheselt ka praktika enda ettevõttes. Koolitaja esitlus oli haarav ja paljude reaalsete näidetega, kuidas on võimalik tootmist efektiivsemaks muuta. Olen varem saanud paaripäevaseid Leani koolitusi, kuid need olid ajaliselt ebapiisavad, et tekiks praktilised oskused teadmisi kasutada. Käsiraamat, mis oli spetsiaalselt osalejate jaoks koostatud, on väga põhjalik ning seda saab edaspidi pidevalt jookvalt kasutada.

Ott Jaakma

Väga hea ja praktiline koolitus, kus õpitut kohe rakendada sai ning sellest tulenevalt ka reaalseid tulemusi nägi. Oli tunda, et koolitaja on palju vaeva näinud ning koolituse põhjalikult ettevalmistanud. Koolitusmaterjalideks ei olnud A4 peale prinditud slaidid, vaid eraldi koostatud õpik. Super töö, soovitan soojalt!

Martin Mägi

Bigbanki koostöö Mareki ja Leanway’ga algas 2014. aastal ning tänaseks on ligi 100 Bigbanki töötajat omandanud praktilised oskused Leani rakendamiseks oma igapäevatöös. Koolituste kasutegur on olnud suur tänu läbimõeldud metoodikale ning programmile. Teooria ja praktika on omavahel tihedalt seotud ning Mareki lubadus, et koolituse lõpuks leiavad osalejad tõendatud võimalused efektiivsuse oluliseks tõstmiseks, leidis iga kord kinnitust.

Estel Pukk

Head of WOW Support Services — Bigbank Group

Meie koolitusprogrammid on kestnud nüüd juba üle kolme aasta. Omniva logistikateenused on Leanway abiga teinud läbi suured muutused. Kasu on olnud tohutu nii kvaliteedis kui efektiivsuses. Meil tavatsevad töötajad öelda, et ilma Leanita nad oma igapäevatööd enam ette ei kujuta. Kõige kasulikum koolitusprogramm, mida olen oma üksuses rakendanud. Väga professionaalne ja personaalne lähenemine.

Martin Luts

Ärioperatsioonide valdkonna juht - Omniva

Võta ühendust!

Viime läbi ettevõtetele sisekoolitusi ning aitame oma kogemustega Leani juurutamisel silma peal hoida.

Võta ühendust