Meist

Aitame ettevõtetel protsessitäiust saavutada

Kõik, mida operatsioonide juhtimisel õpetame, tugineb valdkonna teadusel ja matemaatikal.

Meie missioon on aidata ettevõtetel protsessitäiust saavutada, et seeläbi parandada nende konkurentsivõimet. Selleks oleme keskendunud lean-juhtimiskontseptsioonile, mille omakorda sidunud valdkonna teaduse ja operatsioonide toimimise matemaatikaga. Kuigi protsesside parendamise kogemus ulatub meil juba enam kui 10 aasta taha, siis selle õpetamise juurde asusime alles 2011. aastast. Selle aja jooksul teeb meid rõõmsaks asjaolu, et oleme aidanud kõikidel ettevõtetel oma tootlikkust kasvatada või efektiivsust tõsta. Eesmärk ei ole olnud kunagi lihtsalt üks järjekordne koolitus või projekt läbi viia, vaid et ettevõtted ka päriselt kasu saaks. Praegu võib öelda, et reaalsele kasule orienteeritus on olnud õige lähenemine ja seda näitab ka meie klientide üsna kõrge tagasiside – 97% (protsent koolitusel osalenutest, kes peab saadud teadmisi ja oskusi oma tööks väga vajalikuks). Kogemused oleme saanud eelkõige ise lean-juhtimist praktiseerides ja seda juba üle kümne aasta. Meie rahvusvaheline kogemus selles vallas on Eestis üks suurimatest, mis toetab ühtlasi ka meie ambitsiooni olla juhtivaks brändiks ning ka kõige nõudlikumate klientide esimeseks valikuks protsessitäiuslikkusele suunatud koolituste ja konsultatsioonide turul. Saame aidata ka Sind. Selleks peab Sul olema eelkõige tahet ja ajalist ressurssi, sest ainult nii on võimalik tulemusi saavutada.

Marek Bankiir

Leanway asutaja ja koolitaja

Meie Kliendid

Kliendid meist

Koolitus oli väga hea ülesehitusega. Teooria ja koheselt ka praktika enda ettevõttes. Koolitaja esitlus oli haarav ja paljude reaalsete näidetega, kuidas on võimalik tootmist efektiivsemaks muuta. Olen varem saanud paaripäevaseid Leani koolitusi, kuid need olid ajaliselt ebapiisavad, et tekiks praktilised oskused teadmisi kasutada. Käsiraamat, mis oli spetsiaalselt osalejate jaoks koostatud, on väga põhjalik ning seda saab edaspidi pidevalt jookvalt kasutada.

Ott Jaakma

Testimonial Title

Väga hea ja praktiline koolitus, kus õpitut kohe rakendada sai ning sellest tulenevalt ka reaalseid tulemusi nägi. Oli tunda, et koolitaja on palju vaeva näinud ning koolituse põhjalikult ettevalmistanud. Koolitusmaterjalideks ei olnud A4 peale prinditud slaidid, vaid eraldi koostatud õpik. Super töö, soovitan soojalt!

Martin Mägi

Testimonial Title

Bigbanki koostöö Mareki ja Leanway’ga algas 2014. aastal ning tänaseks on ligi 100 Bigbanki töötajat omandanud praktilised oskused Leani rakendamiseks oma igapäevatöös. Koolituste kasutegur on olnud suur tänu läbimõeldud metoodikale ning programmile. Teooria ja praktika on omavahel tihedalt seotud ning Mareki lubadus, et koolituse lõpuks leiavad osalejad tõendatud võimalused efektiivsuse oluliseks tõstmiseks, leidis iga kord kinnitust.

Estel Pukk

Testimonial Title

Meie koolitusprogrammid on kestnud nüüd juba üle kolme aasta. Omniva logistikateenused on Leanway abiga teinud läbi suured muutused. Kasu on olnud tohutu nii kvaliteedis kui efektiivsuses. Meil tavatsevad töötajad öelda, et ilma Leanita nad oma igapäevatööd enam ette ei kujuta. Kõige kasulikum koolitusprogramm, mida olen oma üksuses rakendanud. Väga professionaalne ja personaalne lähenemine.

Martin Luts

Testimonial Title

Räägime edasi?

Anna meile teada, millised on Sinu protsessidega seotud väljakutsed ja leiame koos parima võimaliku lahenduse koolitusprogrammiks või arendusprojektiks.

Võta ühendust